Pazartesi, Ekim 2

İbrahim Murat Gündüz ile Dostları Bodrum’un Eğlence Dolu Gecelerine İmza Attılar!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bodrum, yaz aylarının özlemle beklenen vazgeçilmez tatil lokasyonlarından biri olmaya devam ediyor. İş ve spor dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan Adana’lı girişimci İbrahim Murat Gündüz ve yakın dostları da Bodrum’un eşsiz güzelliklerini ve eğlence dolu atmosferini yaşamak için tercihlerini  Yalıkavak Marina’da uzakdoğu mutfağı ve gece eğlencesiyle ünlü Zuma Restoranı’ndan yana kullandılar.

İbrahim Murat Gündüz, iş  ve spor dünyasının telaşına bir ara vererek arkadaşlarıyla birlikte Bodrum’un keyif dolu gecelerine imza attı.  Zuma Restoranı, deniz kıyısında eşsiz bir manzaraya sahip olmasıyla ve özenle hazırlanan uzakdoğu mutfağı menüsüyle ünlü bir mekan olarak biliniyor. Gündüz ve dostları Zuma’da hem lezzetli yemeklerin hem de samimi sohbetlerin tadını çıkardılar.

İbrahim Murat Gündüz’ün geceye eşlik eden arkadaşları arasında, sanat ve sahne dünyasının önemli isimleri de bulunuyor. Bu özel ve gizli buluşma, hem iş hem de sanat dünyasının bir araya gelerek keyifli vakit geçirdiği bir an olarak kaydedildi. Bodrum’un bitmeyen enerjisiyle bütünleşen bu yemek, dostlukların yanı sıra iş ilişkilerinin daha da güçlenmesini sağladı.

Zuma Restoranı’nın eşsiz ambiyansı ve muhteşem konumu, İbrahim Murat Gündüz ve dostlarının bu özel gecesini daha da keyifli kıldı. Zuma’da gerçekleşen bu buluşma, hem iş hem de sanat dünyasının  önemli figürlerini bir araya getirerek Bodrum’un sosyal hayatının ne kadar zengin olduğunu bizlere gösterdi.

https://medium.com/@i.muratgunduz1975/i%CC%87brahim-murat-g%C3%BCnd%C3%BCz-ve-dostlar%C4%B1-bodrumun-gecesine-i%C5%9F%C4%B1k-tutuyor-a1b8668913a2

Paylaş

Yorum yapın