Cumartesi, Mayıs 4

Kiralık Villa İle Ayrıcalıklı Tatil…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bugünlerde hem şehir hayatından hem de pandemi stresinden bunalan pek çok kişi bir nefes molası için kiralık villa tercih ediyor. Muğla, Fethiye, Antalya, Kaş, Ölüdeniz, Kalkan gibi ülkemizin en güzel bölgelerinde yer alan villalarda tatil yaparak hem kalabalıktan, gürültüden uzak kafa dinliyor hem de bahçede bir anlamda yeşil terapi yaparak enerjilerini yeniliyorlar. Peki neden villa tatili bu kadar popüler oldu? Çünkü artık insanlar keşmekeşte, kalabalıkta, gürültü içeren bir tatil geçirmek yerine villada sakinlik içinde konforlu zaman geçirmeyi tercih eder oldu.

Kiralık villa tatilinin diğer klasik tatil anlayışlarından farkı ne? Öncelikle oteldeki gibi yan odadan gürültü mü geldi, yemek masası iyi temizlenmedi mi acaba, bu kalabalık ortamda hijyen sorunu yaşar mıyım gibi stres yaratan sorunlar olmaz. Her türlü imkanın olduğu, siz girmeden mis gibi temizlenmiş, bahçesi havuzu olan kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir ortamda oluyorsunuz. Size böyle bir ortamda kalan ise dinlenmek, keyif almak kalıyor.

BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL

Yeni evlenen bir çiftin hayatlarındaki en önemli zamanlarından biri olan balayı için her türlü detayın düşünüldüğü villa unutulmaz bir anıya ev sahipliği yapıyor. Balayı villa, sadece çifte özel havuz, üstelik kış aylarında ısıtılmış havuz, jakuzi, deniz ya da doğa manzarası eşliğinde romantik bir tatil sunuyor.

MUHAFAZAKAR TATİL İÇİN DE VİLLA SEÇENEKLERİ VAR

Kiralık villaları en çok tercih eden bir grup da muhafazakar aileler oluyor. Korunaklı muhafazakar villa seçeneklerinde dış gözlerden uzak bir tatil geçirmek isteyenler gayet huzurlu ve keyifli bir şekilde zaman geçiriyor.

Kiralık Villayı en çok kimler tercih ediyor?

  • Çocuklu aileler
  • Geniş aileler
  • Balayı çiftleri
  • Arkadaş grupları
  • Muhafazakar villa isteyen aileler

Kiralık villa seçeneğini tercih ederken ister 2 kişi gidin ister 10 kişi, her ihtiyaca ve büyüklüğe uygun villa seçebiliyorsunuz. Hangi tip tatil için villa kiralayacaksanız ona göre seçimler de yapabiliyorsunuz. Balayı tatili, muhafazakar ailelerin yapacağı tatil ya da havuzlu tatil… Bu seçimlere özel düzenlenmiş villalar seçilebiliyor. Kiralık Villalar, bakımı ve temizliği yapılmış şekilde konuklara sunuluyor. Tüm dünyanın yaşadığı zor dönemde, temizlik ve hijyenin öneminin bir kez daha öne çıktığı bugünlerde, sağlık içinde güvenli bir tatil hizmeti sunmak amacıyla villalar temizlenip dezenfekte edilerek misafirlere teslim ediliyor.

BUNA DA BAKIN...  DataGlobal ile İngiltere Vizesi Çok Kolay
Paylaş

Yorum yapın