Cumartesi, Mayıs 4

Türkiye’nin Tur Karşılaştırma Sitesi Turzz.com Açıldı..

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

İster evden, ister tanıdıklarınızdan ayrılın ve başka bir şehre veya yurt dışına çıkın, insanlığın tarihini, doğal güzelliğini, yemeklerini, dilini ve yaşam biçimini bilmek isteyeceksiniz. Ya da öğrenmek isteyeceksiniz. Sürekli otellerde geçirilen tatiller sıkıcı olmaktadır. Yaz tatili şeklinde bir yere gidebilirsiniz, ancak tüm gün kumsalda takılmaktan ve geceleri birkaç doğal taş bileklik satın almaktan çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

turzz.com’un farkı nedir?

Sitemiz Türkiye’deki tüm acentelerin turlarını listeleyecek. Sizlere ise sadece aralarından birini seçip keyfini çıkarmak kalacaktır.

 turzz.com ile turlar artık parmaklarınızın ucunda…

turzz.com ile en doğru acente ve en doğru tur seçiminiz ile çok kolay bir seçim halini alacaktır. Sosyal medyaya yüklediğiniz fotoğrafları kaç kişinin beğendiğini görmek için sadece bir internet araması değil, aynı zamanda nereye gittiğinizi de görmek için. Kültür gezisine çıkmak istediğiniz yerin tarihini, tarihi mimarisini, yaşayan insanların etnik ve sosyolojik geçmişini, yemeklerini, havasını, suyunu, ilgili olan her şeyi araştırmanız gerekecek ki neticesinde varacağınız nokta turzz.com olacaktır.

Sitemiz turzz.com tatillerini turlar ile geçiren gezi meraklılarının, tur sevdalılarının en uğrak noktası olmanın gururunu yaşamaktadır.

Tur severlerin en çok sorduğu sorulardan biri de neden tur seçimimizde hep siz karşımıza çıkıyorsunuz?

Firmamız pek çok acentenin birbirinden seçkin turlarını tek bir araya topladığı güzide bir firma olduğundan sıklıkla gezmek isteyenlerin karşısına çıkmaktadır.

Turzz.com ile Samsun çıkışlı turlar, Ankara Çıkışlı Turlar gibi Türkiye’nin her şehrinden yerel acentelerin yaptığı tüm turlara ulaşabilir ve turzz.com dan acente bilgilerine erişerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Turzz.com ile Tüm Turlara Erişin

Sitemiz turzz.com olarak A’da Z’ye tüm tur çeşitlerine imkân sunmaktayız:

 • Özel İlgiyi ön planda tutan Turları
 • Spor Müsabakaları ve Macera Kapsamlı Turlar
 • Ekolojik Ortamları Tanımaya ve Gezmeye Yönelik Turlar
 • Dinsel İçerikli Turlar
 • Kültür Faaliyetleri İçeren Turları
 • Dinlenme ya da Eğlenme Amacıyla Düzenlenmiş Turlar
 • Çoklu Merkeze Yönelik Turlar
 • Tek Merkeze Yönelik Turlar
 • Mesafeye Odaklı Olarak Düzenlenen Turlar
 • Özel Organizasyon Yapılarak Hazırlanmış Paket Turlar
 • Rehberli Eşliğinde Gerçekleştirilen Turlar
 • Katılımcı Olarak Katılınılan Turlar (Bu turlarda acentesinin bir profesyoneli, tur boyunca eşlik tura eşlik eder.)
 • Yönetilen Turlar (Planlı programında hazırlanmış turlardır.)
 • Gözetimci Bulunan Turlar (Bu turlarda bir gözetmen bulunur ve kişilere tüm turistik faaliyetlerde yardımcı olur.)
 • Bağımsız Olarak Sürdürülen Turlar
BUNA DA BAKIN...  Türkiye'den Kimlikle Gidilebilecek Ülkeler

Tüm bu tur çeşitlerini imkan olarak hizmetinize sunan acentelerimizin tüm içerik turlarını sayfamızda bulabileceksiniz.

İçlerinden ise en çok imkan bulacağınız ve sizlerinden en çok tercih ettiği tur çeşidi kültür turlarıdır.

Turzz.com da en fazla Kültür Turları Tercih Ediliyor.

Tatil için yola çıkıp da otelinize vardığınızda, otel içinde 4-5 gün kalmak ne kadar keyifli olabilir. Oteliniz olabildiğince konforlu olduğunu varsaysak bile, sabit şeyleri yapmaktan ve kapalı bir ortamda durmaktan sıkılmaz mısınız?  Oysaki bütün bir yıl bu tatilin hayaliyle yaşamadınız mı? Kültür turları gezmek istediğiniz bölgenin tüm inceliklerini size göstermek amacıyla hazırlanmış turlardır. Programlı gezmeyen bir tipseniz bile gördüğünüz onca güzellikten ve tur arkadaşlarınızın yüksek enerjisinden fikriniz değişebilir.

Kültürel bir turun amacı, ziyaret edilen bölgenin doğal güzellikleri, tarihi mimarisi, kültürü, insanları, yemekleri, eğlenceleri ve akla gelebilecek her detayı hakkında bilgi edinmektir. Standart pek çok turdan da ekonomik olarak hem daha uygun ve çok daha keyifli ve verimlidir. Gerçekten de, tatil acentelerinin seyahati kolaylaştırmak için oteller veya restoranlarla sözleşmeleri vardır. Size sadece otobüse binmek kalır.

Sitemiz turzz.com tüm anlaşmaları yapılmış şekilde size sadece çantanızı alıp tatilin tadını çıkarmak kalacak şekilde organizasyonunu sağlamaktadır.

Kültür turu devresi iki kısma ayrılır: yurt içi gezi ve yurt dışı gezi. Yurt dışı seyahatlerin Dünyanın pek çok yerine yapılır. Avrupa başkentlerinden Güney Afrika’daki safarilere kadar birçok seçenek var. Bu tur, gidilecek ülkeye bağlı olarak, vizeli veya vizesiz uçak veya otobüsle yapılabilir. Bir hafta sonu kaçamağı arıyorsanız, Yunanistan ve Bulgaristan turları, zamanınızı ve paranızı boşa harcamadan ülkeyi kısa sürede görmenizi sağlar.

Daha uzun yolculuklar için zamandan ve bütçeden tasarruf edebilirseniz, Paris’ten Moskova’ya ve Tunus’tan İskoçya’ya kadar birçok tur sizi bekliyor. Türkiye’nin doğal ve zengin tarihinin güzelliği göz önüne alındığında, ulusal bir tur memnuniyetten çok zevk getirecektir.

BUNA DA BAKIN...  Yere Batan Sarnıcı İstanbul

Kuzeyde Karadeniz turları, güneydoğuda GAP turları, İç Anadolu’ya Kapadokya turları, batı ve güneyde Akdeniz Ege turları… Günübirlik turlar ve hafta sonu turlarını bulabilirsiniz. Marmara Bölgesinin Trakya’ya doğru günü birlik turlar da bulabilirsiniz. Bazen de turları eski uygarlıklardaki adlarıyla adlandırabilirler.

Örneğin;

 • İyonya turu ile Ege sahillerini turlayabilirsiniz.
 • Likya turu ile Fethiye ile Muğla arasındaki turları gerçekleştirebilirsiniz
 • Karya turu ile Datça yarımadasını turlayabilirsiniz
 • Frigya turunda Kütahya ve çevresinde Frigyalılardan kalan izleri sürebilirsiniz.

Bu ve pek çok tur ile gerek ülkemizde gerekse yurt dışında pek çok görülmesi gereken yerleri firmamız sayesinde görebilirsiniz.

Firmamız turzz.com bünyesindeki acenteler sayesinde sizleri kültürel turlardan spor turlarına, dinsel turlardan dinlenme ve eğlenme amaçlı turlara, macera içerikli turlardan ekolojik kapsamlı turlara nefesinizi kesecek güzellikteki pek çok tura uygun fiyat ve emsalsiz kalitesiyle katılmanızı sağlayacaktır.

Turzz.com kalitenin ve seyahat severlerin bir numaralı adresi olarak her an yanınızda müşteri odaklı anlayışıyla sizlerin beğenisine layık olmaya devam etmektedir.

Paylaş

Yorum yapın