Cumartesi, Mayıs 4

Künye – İletişim

Siz de iş yaşamından ve hayatın yorgunluğundan sıkıldıysanız, size güzel yerler önerilerimiz var… Sitede Türkiye ve dünyadan seyahat rotaları, tatil önerileri, yeme-içme mekanları gibi pek çok seçenek bulabileceksiniz.  Bizi Takip edin…

 info@guzelyerler.com

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Guzelyerler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Guzelyerler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Yazılar, Guzelyerler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Siteye gelen yazılarla ilgili sorumluluk yazarlarına aittir… 

Hukuka Aykırılık Bildirimi

www.guzelyerler.com, yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@guzelyerler.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.