Cuma, Mart 29

Boğaz’da tekne kiralama hizmeti nereden alınır?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Boğazda tur yapmak ya da teknede eğlenceler düzenlemek, pek çok insanın istekleri arasındadır. Normal zamanları çok daha eğlenceli, keyifli ve özel hale getirmek için tekne turları, Boğazda Tekne firmamız ile çok daha kolay ve uygun fiyatlı hale gelmektedir.

Firmamız, her türlü tekne aktivitesi hizmeti vermekte ve müşterilerimizin aldığı hizmetlerden memnun kalmasını sağlamaktadır. Uzun senelerden beri bu sektörde hizmet veren firmamız, misyon ve vizyonlarını en iyi şekilde benimsemiş ve güler yüzlü çalışma prensibine sahip geniş bir ekipten oluşmaktadır. Ekibimiz, teknede romantik yemeklerden kına gecesi kutlamalarına kadar sayısız alanda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Tekne Hizmetlerimiz

Firmamız, daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Ekibimiz, tüm müşterilerimizin kendini özel hissedebilmesi ve en kaliteli şekilde hizmet alabilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Teknede kına gecesi kutlamasından evlilik teklifine, mezuniyet partisinden yıldönümü kutlamalarına kadar yapmak istediğiniz her türlü tekne konseptli aktivite için uygun fiyatlı ancak kaliteli hizmetlerimiz mevcuttur. En çok rağbet gören tekne hizmetlerimiz şu şekildedir:

  1. Farklı konseptlerde yapılan parti ve kutlamalar
  2. Özel toplantı ve davetler
  3. Lise, üniversite mezuniyet partileri
  4. Yemekli davetler
  5. Aperatif ikramlı kutlamalar
  6. Evlilik teklifi için tekne turu
  7. Söz, nikâh, kına gecesi, after kutlamaları

Yukarıda da görülebildiği üzere Boğazda Tekne firmamızın sunmakta olduğu sayısız hizmet bulunmaktadır. Kutlama yapacağınız gün için rezervasyon yaptırmak ve merak ettiğiniz tüm detayları öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

Teknede Kutlama Nasıl Yapılır?

Tekne ile yapmak istediğiniz tüm aktiviteler için üstün kaliteli hizmet sunan firmamız, yapılacak olan kutlama ve etkinlikler için tamamen müşterilerimizin istediği şekilde hazırlıklarını tamamlamaktadır. Müşterilerimiz ile yapılan ön görüşme esnasında tüm planlamalar yapılmakta ve belirtilen güne kadar hazırlıkların tamamı bitirilmektedir.

BUNA DA BAKIN...  Karabük Safranbolu

Kutlama amacı ve müşterilerimizin isteğine bağlı olarak yapılan hazırlık çalışmalarımız, müşterilerimizin güzel anlarını daha da güzel hale getirmeye odaklıdır. Tüm hazırlıklar tamamlanıp kutlama günü gelene dek müşterilerimiz ile sıkça iletişim kurulmakta ve süreç hakkında bilgiler verilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin aktiviteleri sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Tekne Kutlamalarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tekne turu ya da tekne kutlaması yapmak istiyorsanız, gününüzün daha güzel geçmesi için bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Özellikle akşam saatlerinde boğaz esintisinin sizi etkilememesi için üzerinize mevsimlik bir ceket veya şal almanız tavsiye edilmektedir. Buna ek olarak serin günlerde tekne her ne kadar sabitlenmiş olsa da ufakça sarsılabilmektedir. Bu nedenle çok yüksek topuklu ayakkabılar tercih etmemeniz, daha konforlu bir gün geçirebilirsiniz.

Tekne kutlamalarında bu püf noktalara dikkat ederseniz, özel anlarınızın çok daha iyi geçmesini sağlayabilirsiniz. Her türlü tekne kutlamaları için firmamız ile iletişime geçebilir ve boğaz turu detaylarımızı öğrenebilirsiniz.

Paylaş

Yorum yapın