Cumartesi, Mayıs 4

Emirates Skywards GO’yu tanıttı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Emirates Havayolu’nun sadakat programı olan Emirates Skywards, the ENTERTAINER ile ortaklık oluşturarak, üyeleri için kendi Emirates Skywards GO uygulamasını oluşturdu.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, inovasyon çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek sadakat programı olan Emirates Skywards için the ENTERTAINER ile bir uygulama geliştirdi.

Skywards GO ismindeki uygulama, üyelerine, 20’den fazla şehirde, 4,400’ün üzerinde en iyi restoran ve spa merkezlerinin bazılarında, 1 alana 2. kişi için ücretsiz yararlanma imkânı sağlıyor.

Sağladığı maddi değerin yanı sıra, Emirates Skywards GO üyelerine, 160’ın üzerindeki destinasyonda, günlük etkinlik planlayıcılarına ve kent rehberlerine erişim, tur ve görülmeye değer yerler için rezervasyon yapma imkânı sunuyor. Uygulama, iOS ya da Android cihazlarından, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

1 alana 2 hizmeti, 6,700 Skywards Mili kullanılarak başlatılabiliyor ve Emirates’in uçtuğu, Dubai, Londra, Hong Kong ve Johannesburg da dahil, 20’nin üzerindeki şehirde mevcut durumda.

Sadakat programının üyelerinin, uygulamayı devreye aldıktan sonra1 alana 2 hizmetini kullanmaya başlamak için altı ayları olacak. İlk kuponun kullanılmasının ardından da istedikleri sayıda hizmetten yararlanmak için 30 günleri olacak. Özel hizmetler; restoranlar, cafe’ler, spa’lar ve sağlıklı yaşam etkinliklerini de içeriyor.

Emirates Skywards GO, üyelerin Emirates Skywards kısmında, Millerini, üyelik statülerinin durumlarını ve üyelere sunulan diğer hizmetleri kontrol edebildiği Emirates uygulamasının bir tamamlayıcısı niteliğinde. Daha fazla bilgi için, emirates.com/skywardsgo adresini ziyaret edebilirsiniz.

Emirates Skywards hakkında

Emirates Skywards üyeliği ücretsizdir. Uçuş ödülleri ve seviye yükseltmelerinin yanı sıra, üyeler, havayolları, oteller ve alışveriş alanları da dahil, 100’ün üzerindeki program ortakları üzerinden, Skywards Milleri kazanarak kullanabilmektedirler.

Üyeler ayrıca, dünyanın her yerindeki gözde etkinliklerdeki money-can’t-buy deneyimlerinin keyfini sürmekte ve dünyadaki başlıca şehirlerde bulunan 41 Emirates yolcu salonuna giriş imkanından faydalanabilmektedir. Diğer faydalar ise, öncelikli check-in ve uçağa biniş, yolcu salonundan yararlanma, Wi-Fi’a yönelik özel imtiyazlar ve uçakta öncelikli koltuk seçme imkanlarını da içeriyor. Daha fazla bilgi için, https://www.emirates.com/skywardsadresini ziyaret ediniz.

BUNA DA BAKIN...  Küçükkuyu Midilli Seferleri Başladı

the ENTERTAINER hakkında

2001 yılında Donna Benton tarafından kurulan the ENTERTAINER, Ortadoğu, Asya ve Avrupa’nın her yerinde, tanınmış yemek, dinlence, eğlence, güzellik ve otel markalarından sunulan teşvik edici hizmetlerin, önde gelen sağlayıcısıdır. Şirket, 2013 yılında, ödüllü ENTERTAINER uygulamasını lanse ederek, basılı bir yayın kuruluşundan, verilere göre işleyen bir teknoloji şirketi statüsüne geçmiştir.

Destinasyona özgü ürünlerle birlikte, şirket, güçlü bir ortak ağı, gelişmekte olan bir kurumsal sadakat işletmesi ve geniş bir tabana yayılmış, memnun müşteri portföyüne sahiptir.

Günümüzde, the ENTERTAINER, 15 ülkede, 20 destinasyonda, 38 tüketici ürünü ve 6 özel B2B çözümü sunmaktadır ve küresel olarak 10,000’in üzerinde ticari ortağa sahiptir.

Paylaş

Yorum yapın