Cumartesi, Mayıs 4

Rentalia İle Bodrum ve Dalaman Havalimanı Araç Kiralama

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

İş, aile seyahatleri ve tatillerde istediğiniz şehre anında ulaşmanın en kolay yolu uçuşlardır. Peki havalimanından çıkışta istediğiniz lokasyona kolayca ulaşmak ve konforlu yolculuğun sırrı nedir? Tabi ki de araç kiralamak. Rentalia ile size uygun kiralık araç bulmak, 7/24 havalimanında aracınızı teslim almak ve bırakmak gibi birçok avantaj mevcut.

Özellikle Dalaman Havalimanı ve Bodrum Havalimanı gibi yoğun havalimanlarında araç bulmanın güçlüğü ve pahalılığı nedeniyle en iyi seçeneğe en uygun fiyatlara ulaşmak mümkün.

Havalimanı Araç Kiralama hizmeti ile uçuş sonrası vakit kaybetmeden aracınızı havalimanının kapısından vale hizmeti ile teslim alın. Aracınızı tekrar havalimanında teslim edebileceğiniz gibi farklı bir lokasyonda teslim etmeniz de mümkün.

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Havalimanında uçuş sonrası firmaların ofislerinden araç kiralamak da mümkün. Ancak özellikle yoğun dönemlerde istediğiniz aracı bulmak zor olabilir. Bulduğunuz araçlarda fiyat karşılaştırması yapmak güçleşir, mevcut araçları daha yüksek fiyatlara kiralamak zorunda kalabilirsiniz. Rentalia’da onlarca firma arasından yüzlerce fiyat teklifini karşılaştırarak En Uygun Dalaman Araç Kiralama Fiyatları ile aracınızı kiralayın. Uçuş öncesi araç kiralamanın bir diğer avantajı yola çıkmadan tüm hazırlıklarınızı yapmış olmanın rahatlığını yaşamak.

Milas Bodrum Havalimanı Araç Kiralama

Ege Bölgesinde iç ve dış hatlar olarak yoğun bir diğer havalimanı da şüphesiz Bodrum Havalimanı. Bodrum Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları karşılaştırıldığında cazip fiyat teklifleri ile ilk sıralarda akıllara gelen Rentalia ile aracınızı havalimanından teslim alabilirsiniz. Havalimanı araç kiralama hizmetimizin yanında Bodrum Araç Kiralama ile aracınızı Bodrum merkezden almanız mümkün. Üstelik sadece Bodrum’da değil istediğiniz şehir ve havalimanında teslim edebileceğiniz aracınız ile en iyi rotayı çizerek verimli bir seyahat yapabilirsiniz.

Size En Uygun Araç Kiralama Hizmeti

Aradığınız aracı ekonomik, konfor, lüks ve Premium segmentte kolayca bulabilirsiniz. Farklı firmaların araçları ve fiyatları arasında kıyaslama yaparak taleplerinizle örtüşen aracı çevrimiçi olarak kolayca kiralayabilirsiniz. Rentalia size, erken rezervasyon imkanı sunarak gerçekleşecek fiyat hareketlerinden etkilenmenizi de önler. Gerek Bodrum gerekse Dalaman Havalimanı için araç kiralama işlemlerinizi aylar öncesinden erken rezervasyonla gerçekleştirerek siz de fiyat hareketlerinden kendinizi korumaya alabilirsiniz.

BUNA DA BAKIN...  Bodrum'da Sakin Bir Seçenek: Orak Tekne Turu

7/24 Vale Hizmeti İle Havalimanı Araç Kiralama Rentalia ile aracınızı kiralamanın bir diğer avantajı ücretsiz vale hizmeti hiç şüphesiz. Aracınızı ofis aramadan, ekstra ulaşım masrafına girmeden ister havalimanından ister belirttiğiniz başka bir lokasyondan vale hizmeti ile teslim alabilirsiniz. En Uygun Araç Kiralama ve asistans hizmeti ile araç rezervasyonu yapmak çok kolay. İster sitemizden online rezervasyon ile ister asistans hizmeti için 0 850 308 49 78 numaralı çağrı merkezimizi arayarak araç kiralama rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Çağrı merkezimizden rezervasyon süreciniz ile ilgili aklınıza takılan her sorunun cevabını alabilir, rezervasyon değişikliklerinizi kolayca yapabilirsiniz. Siz de ayrıcalıklı araç kiralama deneyimini yaşamak için Rentalia ile rezervasyonunuzu hemen yapın.

Paylaş

Yorum yapın