Cumartesi, Mayıs 4

Ankara Çıkışlı Turlar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ankaralıların bu yılki heyecanı Ankara çıkışlı turlar oluyor.

Başkentliler Ankara’dan Karadeniz, Ege, Akdeniz ve Güneydoğu bölgelerine daha çok gidiyor. Bu turlarda tur şirketinin güvenilir olması çok önemli bir hal aldı.

Ankara’dan turlar düzenleyen Tatil Küpü güvenilir tur şirketleri arasında ilk sırada yerini koruyor. 2020 yılının en hızlı büyüyen turizm şirketi olan Tatil Küpü düzenlemiş olduğu günübirlik ve konaklamalı turlar ile Ankara’nın turizm anlayışına yeni bir bakış açısı getirdi. Donanımlı tur araçları, uzman rehberleri ve kusursuz tur programları ile kendinden sıkça söz ettirmeye başlayan yeni operatörünüz Tatil Küpü uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Tanıtım amacı ile maliyetine satışlar yapan bu acente ile tanışmanızda fayda var.

Ankara Çıkışlı Günübirlik Turlar

Tatil Küpü günübirlik turlarını Ankara’ya birkaç saat uzaklıkta olan bir çok destinasyona düzenliyor. Bunların başlıcaları Amasra turu, Konya turu, Sapanca Maşukiye turu, Kapadokya turu, Filyos turu, Akçakoca turu, Kütahya turu, Beypazarı Abant Gölcük turu ve Mevlana turu olarak biliniyor.
Kış sezonunda ise Ilgaz turu, Uludağ turu, Kartepe turu, Kartalkaya turu, Erciyes turu ve Kapadokya turu düzenleniyor.

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Turlar
Konaklamalı turlar günübirlik turlara kıyasla çok daha kapsamlı ve keyifli oluyor. Her gün başka bir şehirde farklı kültürler ile tanışıyorsunuz. Bu turlarda otel kalitesi çok önemli. Tavsiye ettiğimiz operatör dört yıldızlı otelleri benimsemiş. Buda yoğun katılıma sebep oluyor. Dönem dönem beş yıldızlı otellerin uçuk fiyatlara ulaşması sebebiyle sanırım böyle bir yol izlenmiş. Fiyatlara bakılırsa doğru da yapılmış. En az eviniz konforunda oteller tercih edilerek yüksek memnuniyeti garanti altına almışlar.

Konaklamalı Turlar Hangi Bölgelere Yapılıyor?

Ankara çıkışlı konaklamalı turlar ikiye ayrılıyor. Hafta sonu turları 1 gece konaklamalı olarak düzenlenirken, Ege, Akdeniz ve Karadeniz turları haftalık olarak organize edilmiş. En çok tercih edilen ise Karadeniz turları gibi görünüyor. Karadeniz turu Ankara halkının şehrin renksizliğinden kurtulmak için seçtiği en güzel gezilerden biri. Tatil Küpü’nün ise en iddialı olduğu bölgenin Karadeniz olduğunu biliyoruz. İnternette yapılan yorumlara göre katılanlar memnun görünüyor. Programı bizler de inceledik gerçekten kusursuz iş çıkartmışlar. Karadeniz’de gezilecek yerler özenle hazırlanmış.
Karadeniz’in yanı sıra Kapadokya turları da daima ilk sıralarda yer alır. Bölgenin dünyaya ismini duyurmasının ne kadarda yerinde olduğunu oraya ulaştığınızda anlarsınız. Bu turlarda da konaklamalı olanı tavsiye ederiz. Daha dolu bir program hazırlanmış. Günübirlik bir tur Kapadokya için yetersiz olabilir. Ankara çıkışlı Kapadokya turu ile dolu dolu bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

BUNA DA BAKIN...  Lüks Gulet Kiralama
Paylaş

Yorum yapın