Salı, Mayıs 7

Antalya İli Köprülü Kanyon Resimleri, Gezilecek Yerleri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Köprülü Kanyon

Doğa aktivitelerini sevenlerin vazgeçilmez yeri olan Köprülü Kanyon, Antalya’da yerleşmektedir. Antalya’ya gelen kişilerin tatil yeri olarak seçmelerine büyük ölçüde sebep olan Köprülü Kanyon, günümüzün en önemli doğal miraslarından biridir.
Adeta cennetten bir köşe olarak anılmakta olan Köprülü Kanyon, insanlara oldukça özel bir tabiat sunmaktadır. Buraya giden kişiler buradan dönmek istemediklerini ve tekrar buraya gelmek istediklerini belirtmektedir. Genellikle hafta sonlarında oldukça fazla kişinin gelmiş olduğu yer olan Köprülü Kanyon, oldukça kalabalık olmaktadır. Hafta içi günlerde burayı ziyaret etmeniz yararınıza olacaktır.
Antalya’nın doğal güzellikleri arasında kendi yerini almış olan Köprülü Kanyon hafta sonu tatil amaçlı gelen Antalya halkıyla dolup taşmakta. Özellikle rafting severlerin vazgeçilmez adresi olan Köprülü Kanyon, günümüzün en bozulmamış tabiatına sahip yerlerinden biridir.
Köprülü Kanyon’a gelen kişiler ikamet etmek isterlerse, Antalya merkeze dönmek zorunda kalacaktır. Özellikle Antalya merkezin turistik bir yer olduğunu göz önünde bulundurursak burada oldukça fazla sayıda otel ve pansiyonun olduğunu belirtmek isteriz. Lüks olmasına göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Kendi bütçenize uygun bir şekilde fiyat seçerek burada kalabilirsiniz.

ANTALYA KÖPRÜLÜ KANYONA NASIL GİDİLİR

Günün istenilen bölümünde insanlara açık olan Köprülü Kanyon, Antalya merkeze oldukça yakındır. Antalya merkezde kaldığınız taktirde de, istediğiniz zaman Köprülü Kanyon’a gelebilir, tatilinizi burada devam ettirebilirsiniz. Buraya gelen kişilerin birçoğu rafting amaçlı gelmekte olup, rafting yarışlarına merak sarmaktadır. Birçok diğer doğa aktivitelerini yapabileceğiniz bu doğa güzeli yerleşkede, uzun süreli tatil yapabilirsiniz.
Köprülü Kanyon’a ulaşımı sadece Antalya üzerinden yapabilirsiniz. Buraya birçok ülke ve şehirlerden hava yolları uçuşları yapılmaktadır. Antalya merkeze geldikten sonra kolay bir şekilde Köprülü Kanyon’a ve diğer turistik yerlere gidebilirsiniz.


Antalya oldukça güzel bir doğaya sahiptir. Bu doğayı en iyi bir şekilde Köprülü Kanyon’da görebilirsiniz. Dilediğiniz her zaman buraya aileniz veya arkadaşlarınızla gelerek güzel zaman geçirebilirsiniz. Doğayla iç içe olan bu yer için herhangi bir kısıtlama yapılmamaktadır. Birçok turistin en çok uğrak yerlerinden biri olan Köprülü Kanyon’a her mevsim dilediğiniz her zaman gelebilirsiniz.

BUNA DA BAKIN...  Karain Mağarası Akdenizdeki Mağaralar (Antalya)
Paylaş

Yorum yapın