Cumartesi, Mart 30

Buskirala İle Taşıt Kiralama Seçenekleri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Günümüzde ulaşım ihtiyacı ciddi bir öneme sahip olmuştur. Bu ihtiyacın karşılanması için pek çok yöntem bulunsa da en pratiği kiralama seçeneğidir. Buskirala 30 yıllık deneyimi ile sizlerin ihtiyacı olan taşıtların kiralaması için en güvenilir adrestir.

Firmanın vizyonu her yere sizleri güvenle ulaştırmak olduğundan her türlü taşıt için ayrı bir kiralama seçeneği sunuyor. Bunları çeşitli avantajlarla bir araya getirerek sizlerin memnuniyetini artırmayı ve keyifle yolculuk yapmanızı sağlıyor. Firmanın verdiği ulaşım hizmetlerinden bahsetmek gerekir ise bunlar; otobüs kiralama, minibüs kiralama, şoförlü araç kiralama ve havalimanı transfer hizmetleridir.

Otobüs Kiralama

Kalabalık gruplar için en uygun fiyatlı ve en konforlu ulaşım çözümü otobüs kiralamadır. Özellikle şehirlerarası veya şehir içi yolculuklarda grubun eğlenerek keyifli vakit geçirmesini sağlar. Otobüs kiralama hizmeti, araç içi ikramlar ve istenilen yerde mola verilmesi ile sizlerin yorulmadan ulaşım yapmasını sağlar.

Sektörün bu konuda lider firması olan Buskirala her türlü seyahate uygun şekilde sizlere ulaşım çözümü sunar. Filosunda buluna Mercedes Travego, Tourismo, Neoplan ve Man Fortuna otobüsleri ile sizlere farklı seçenekler sunan firma ayrıca deneyimli şoförlerle seyahat yapmanızı sağlıyor. Ayrıca bu otobüslerde kendi içlerinde farklılaşmakta olup bu farklılık genellikle koltuk sayısı ile olur.

54 Kişilik Otobüsler

Bu otobüsler yaygın olarak uluslararası yolculuklarda kullanılır. Yurtiçi kullanımda pek yaygın olmasa da yine de tercih edilebilir.

46 Kişilik Otobüsler

Şehir içi ve şehirlerarası seyahatler için en sık tercih edilen otobüs çeşidi 46 kişilik olanlardır. Özellikle turizm organizasyonları için en ideal taşıtlardır.

37 Kişilik Otobüsler

Uzun süren yolculuklara en uygun otobüsler 37 kişi kapasitesi olanlardır. Bu araçlar geniş diz mesafesi ile yolcuların rahatına rahatlık katar.

Minibüs Kiralama

Kalabalık olmayan küçük grupların yapacakları seyahatler için şirket minibüs kiralama desteği sunuyor. Özellikle 31, 27, 19 ve 16 kişilik minibüslerin hepsini garajında bulundurarak sektörün devleri arasındaki firma sayısız ulaşım hizmeti vermiştir. Düğün, organizasyon, gezi ve diğer her türlü amaç için bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Firmanın minibüs kiralama için şoförlü ve şoförsüz olacak şekilde 2 farklı seçeneği bulunmaktadır.

BUNA DA BAKIN...  DataGlobal ile İngiltere Vizesi Çok Kolay

Şoförlü Minibüs Kiralama

Seyahat yapan az kişili gruplar için en uygun seçenek şoförlü kiralamadır. Bu hizmeti alarak yolculuk yaparken aracı kim sürecek gibi bir kaygı taşımadan yolculuk yapabilirler.

Şoförsüz Minibüs Kiralama

Grup içerisinde minibüs sürmek için uygun ehliyet sahibi kişi veya kişiler var ise yada grubun şoförü mevcutsa Buskirala’da şoförsüz kiralama hizmeti alınabilir. Fiyat olarak şoförlü kiralamaya oranla biraz daha ekonomiktir.

Havalimanı Transfer

İçinde bulunduğumuz zaman diliminde uçakla seyahat etmek gittikçe kolaylaşmış ve çok tercih edilmeye başlanmıştır. Ancak havaalanları genellikle şehir merkezlerine biraz uzak olması yada başka bir şehirde olmasından dolayı yine karayolu ile taşıma ihtiyacı doğar.

Bu noktada en konforlu ve pratik ulaşım desteği havalimanı transferdir. Havaalanı transferi desteği sunan işletme bu konuda farklı hizmetlere sahiptir.

Ekonomik Havaalanı Transfer

Bu seçenek için ayrıca shuttle olarak da algılayabiliriz. Ekonomik havalimanı transfer hizmeti için shuttle desteği alabilirsiniz. Burada başka yolcu veya yolcu gruplarıyla seyahat edebilirisiniz ancak daha uygun bir ücret ödersiniz.

VIP Transfer

Özel bir misafir için yada önemli kişiler için VIP(Very Important Person) transfer hizmetini değerlendirebilirsiniz. Fiyat olarak diğer transfer seçeneklerinden biraz yüksek olsa da hizmet üst kalitede olur.

Bu hizmeti VIP donanıma sahip Vito, Mercedes S Class, Audi A8, BMW 7 Serisi ve Caravella araçlar ile ulaşım yaparak konforun rahatlığını hissedebilirsiniz.

Private Transfer

Özel transfer şeklinde de adlandırabileceğimiz bir havalimanı ulaşım seçeneğidir. Sedan araçlar yada 8 kişilik Vito ve Caravella araçlarla sunulan bu hizmeti tek yön yada gidiş dönüş alabilirsiniz. VIP transfere oranla daha ekonomiktir.

Şoförlü Araç Kiralama

Araç sürmek hem şehir içinde hem de şehirlerarasında çok yorucu olabilir. İşte bu noktada Buskirala şoförlü araç kiralama hizmeti sunarak sizlerin yorulmadan gitmek istediğiniz yere ulaşmasını sağlıyor. Tecrübeli sürücülerin sizlerin yerine araba kullanması size zamandan da tasarruf sağlayacaktır.

BUNA DA BAKIN...  Kiralık Villa İle Ayrıcalıklı Tatil...

Yolda araba kullanmak işlerinizin ya da planlarınızın aksamasına yol açabilir. Bu nedenle sürücülü kiralık araç hizmeti alarak bu işlerini yada planlamanızı yolculuk esnasında yapabilir ve vakit kaybetmezsiniz. Bu hizmeti farklı segment araçlarla alma imkanında sahipsiniz. Bu araçlar ise;

  • Renault Megane
  • Volkswagen Passat
  • Fiat Egea
  • Toyota Corolla
  • Audi A6
  • Mercedes S Class
  • Skoda Superb

Bu araçlar en sık tercih edilen olup filoda başka araçlarda bulunmaktadır. Sizlerin en iyi şekilde yolculuk yapması ve keyifli tamamlaması için her türlü imkan Buskirala’da mevcuttur.

Şehirlerarası Şoförlü Araç Kiralama

Özellikle şehirlerarası yolculuklar günümüzde adeta temel ihtiyaçlardan birisi olmuştur. Ancak bu yolculuklar çok vakit aldığı gibi aşırı derecede yorucuda olabilir. İşte bu noktada sürücülü kiralama hizmeti ile bu yorgunluğu yaşamayabilirsiniz.

Buskirala geniş araç filosu ve deneyimli sürücüleri ile sizlerin uzun yol seyahatinizde de yanınızda olmayı hedefliyor. Bu noktada 7/24 iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezi ile her zaman şoförlü araba kiralama hizmetini şehirler arası yolculuklar için alabilirsiniz

Şehir İçi Şoförlü Araç Kiralama

Sıkışık trafikte araba kullanmak stresli olduğu gibi günlük işlerinizin aksamasına da neden olabilir. Bu nedenle şoförlü şehir içi araba kiralama hizmetini alarak hem ulaşım ihtiyacınızı giderebilir hem de araç içinde günlük planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Platform sizlere kiralık araba hizmetini şoförlü şekilde şehir içi ulaşım içinde sunarak sektörde bir ilke imza atmıştır. Bu sayede sizlerin araç kullanmak gibi bir derdini de ortadan kaldırarak hayatınızı kolaylaştırmayı ve konforunuzu artırmayı hedefler.

Tüm detaylara Baskirala websitesinden ulaşabilir ve rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paylaş

Yorum yapın