Cuma, Mart 29

Türkiye, Kelebekler Vadisi’nde Buluşuyor…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Türkiye’nin en kapsamlı gezi ve etkinlik grubu Inter Turkey, 11-13 Mayıs tarihleri arasında ülkenin dört bir yanından gelen 7’den 70’e  doğaseveri Kelebekler Vadisi’nde buluşturuyor… 

Beş yıldır Türkiye’nin doğal güzelliklere sahip  faklı illerinde büyük ve kapsamlı kamplar düzenleyen Inter Turkey ailesinin 2017 yılında organize ettiği kelebekler vadisi kamp etkinliğine  üç bin kişilik rekor katılım sağlanmış, büyük yankı uyandırmıştı.

“Hayattan Kaçmak İçin Değil, Hayatı Kaçırmamak İçin Yola çık”

Bu yıl, ikinci kez  Türkiye’nin doğal cenneti olarak bilinen Kelebekler Vadisi’nde yapılacak kampta ; Doğada yaşam teknikleri, hayatta kalma atölyesi, Slackline, Climbing, Exstrem sporlar atölyesi,temel ilk yardım eğitimi, fotoğrafçılık atölyesi, beden dili, oyunculuk ve diksiyon atölyesi, doğada ritim ve erbane atölyesi, sokak sanatı, dans, müzik, şiir atölye çalışmaları yer alıyor.

Gündüz deniz, kum, güneş ve akşam sahilde yakılan kamp ateşi etrafında canlı müzik, dj partisiyle yine unutulmaz bir kamp olacak.

Yaza Merhaba Ağva Kampı- 1-3 Haziran

Marmara’dan Karadeniz’e geçiş bölgesinde bulunan Şile’nin Ağva kasabasında ‘’Yaza Merhaba Ağva Kamp’’ bu yıl ikinci kez yine InterTurkey tarafından düzenleniyor.

Seferoğlu kamp alanında üç gün sürecek etkinlik boyunca herkesin kendi yiyecek ve içeceğini temin etmesi gerekiyor. Kamp boyunca eğlenceli aktiviteler, katılımcıların amatör müzik dinletileri ve ödüllü yarışmalar yer alıyor.

Ağva, İstanbul’a 2,5 saatlik mesafede, Üsküdar iskelesinden saatte bir otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır.

Katılım ve bilgi; InterTurkey facebook adresinden ulaşılabilir.


Inter Turkey hakkında!

Türkiye’nin en aktif ve büyük etkinlik organizasyon grubu İnter Turkey 820.000 üyesi bulunan aynı zamanda bir yardımlaşma platformudur.

Müzisyen Rotinda Ezel tarafından 2013 yılında kuruldu, genellikle öğrenci ve gezginlerden oluşan platformda kar amacı gütmeksizin insanlar birbirlerine gönülden yardım eder.

BUNA DA BAKIN...  Emirates Skywards GO’yu tanıttı

Amacı,  platform içindeki gruplar sayesinde dünyanın dört bir yanından yeni insanların plaformla tanışarak dostlukların kazanılmasını sağlamak, yardımsever paylaşımların çoğaldığı bir dünya kurarak tüm iyi yürekli insanları Inter Turkey çatısı altında tek yürek olarak bütünleşmesini sağlamak.
InterTurkey Çatısı altındaki gruplar
Inter Turkey- Yurt içi-yurt dışı seyahat paylaşım grubu
CouchTurkey- Yurt içi – Yurt dışı her şehirde konaklama imkanı

FoodTurkey– Yemek ve içeceğini paylaşma grubu
MotoTurkey- Motosikletseverleri buluşturur, eğitir, etkinlik düzenler
KampTurkey- Eğitici, öğretici kamplar düzenler
OtostopTurkey– Otostop arkadaşı ve araç arayarak ücretsiz seyahat edebilme
HelpTurkey- Her türlü yardıma destek verir
TakasTurkey– Eşyalarınızı satıp, takas edebilirsiniz
ÜniTurkey- Üniversiteliler arası yardımlaşma sağlar ve etkinlik düzenler
KariyerTurkey-  iş-eleman arayışına çözüm bulur

CümbürCemaatTurkey- Kaliteli bir muhabbet ve eğlence grubudur

Paylaş

Yorum yapın