Salı, Mayıs 7

İçmeler Plajı Marmaris

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Marmaris’te Gezilecek Yerler, Marmaris’te Görülmesi Gereken Yerler.

İçmeler Plajı Marmariste gezilecek yerler denince akla ilk o gelir. Çünkü Marmaris merkeze 10 dakika uzaklıkta muhteşem bir mahalledir.

İçmeler Marmaris’te en temiz ve geniş plaja sahip bir mahalledir. İçmeler kesinlikle Marmaris’in tatil beldesidir. Yani, merkezi metropol olarak İçmeler’i de tatil bölgesi düşünün. Fiyatlar genel olarak biraz daha yüksek olsada İçmeler’in kalitesi bir başkadır. Türk nüfusun çok az bulunduğu İçmeler 5 dakikalık asfalt yolla Marmaris’e bağlanır. İçmeler sahil boyunca birbirinden kaliteli güzel temiz ve nezih mekanlar restorantlar mevcuttur. Ayrıca bisiklet yolu ve yürüş yoluna sahiptir. Harika tekne-paraşüt ve diğer aklınıza gelen bütün su sporlarını yapabilirsiniz. Ayrıca dağın eteğinde, %99 [abartıdır:)]oksijen oranına sahip İçmeler mahallesinde görmeniz gereken birde Köy İçi denilen bölge bulunmakta. Bir scooter kiralayın ve Marmaris – İçmelerin keyfini çıkarın.

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”icmeler”]

BUNA DA BAKIN...  Girne'de Saklı Bir Cennet : Karmi Köyü
Paylaş

3 yorum

  1. İçmeler plajı tam dinlenmelik bir yer, yan taraflarında dağlar bulunuyor, bu dağların hepsi tamamen yeşil ile kaplı yani doğal bir şekilde oksijen almanız için bire bir.

Yorum yapın