Salı, Mayıs 7

Lara, Antalya’nın en güzel plajları

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lara, Antalya’nın en güzel plajları, Antalya Lara, Antalya Lara plajı nasıl, Antalya Lara plajı iyimi, Lara mavi bayraklımı, Lara plajı, Antalya’da gezilcek yerler, Antalya’da görülmesi gereken yerler.

Lara: Lara,Akdeniz bölgesinde ki güzel Antalya‘ya 13 km 18 dakika dğu yönünde uzaklıkta, mutheşem bir sahil semtidir. Antalya’da ki mavi bayraklı plajlarından biridir.

Lara plajı, Antalya’nın meşhur falezlerinin doğu bölgesinden başlayarak aşağı düden şelalesini geçip Antalya körfezine doğru uzanmaktadır. Lara sahili boyunca birçok restoran, kafeler ve otel iskelelerden ve sahilden denize girenlere tüm sezon boyunca hizmet verilmektedir. Kristal kumlu olan sahil seridi doğu bölgesinden başlayarak birkaç kilometrelik alanı kaplar. Plaj boyunca çoğu yerde yerli yabancı turistler için şezlong, şemsiye, yiyecek içecek, duş imkanları ile birçok animasyon ve su sporları düzenlenmektedir.

Antalya merkezden Lara plajına dolmuş minibüslerle kolay ulaşabilirsiniz. Tüm sahil boyunca dolmuş güzergahı olduğu için dilediğiniz yerde inebilirsiniz. Lara yaklaşık 10 yıldır popülerliği artmış tertemiz mavi bayraklı plajı ile sizleri ağırlamak için bekliyor. Uygun tatil imkanı arıyorsanız Lara listesinizin başında olmalı. İyi tatiller guzelyerler.net

[Best_Wordpress_Gallery id=”20″ gal_title=”lara”]

BUNA DA BAKIN...  Antalya Kemer Nasıl?
Paylaş

1 Yorum

  1. lara plajı ıssız bir cennet. Antalyanın en kaliteli plajlarındandır. Braz ıssız sakindir ama gitmeye değer.

Yorum yapın