Pazartesi, Mayıs 6

Kelebekler Vadisi Fethiye

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kelebekler Vadisi Muğla

Kelebekler Vadisi Fethiye, Muğla ili ve Fethiye ilçesi ölüdeniz belde sınırları içerisinde bulunan Kelebekler Vadisi’ne ölü denizden kalkan tekneler ile sağlanıyor. Ölü denize 3-4 mil uzaklıkta, olan ve etrafı 350 metre yükseklikteki dağlarla çevrili bu vadiyi farklı tipteki tırmanış noktaları ve değişken yüzeyi nedeniyle, bir rehber eşliğinde daha kolay gezebilirsiniz.

Kelebekler Vadisi Konaklama Ve Yeme İçme

Kendine has doğal yaşamı olan bu özel yerde ziyaretçilerine çadır ve ağaç evlerde konaklama imkânları sunuluyor. Yeme içme konusunda ise  bolca restoran ve kafe de var. Kelebekler Vadisi Masmavi denizi harika doğası ile mutlaka gidilmesi, görülmesi gereken bir yerlerden biri. Vadiye ayak bastığınız andan itibaren nasıl bir cennete düştüm diye şaşırabilirsiniz.

Doğa Sevenlerin Uğrak Yeri  Kelebekler Vadisi

Mavi ve yeşilin, sağladığı bu sonsuz bu ferahlığın bu huzurun adı yok! Her bir adımda bambaşka bir tınısı karışıyor kulaklarına Doğa sevenler  için

Kelebekler Vadisi  kamp ve turizmin  en iyi adreslerinden biri diyebiliriz Fethiye Kelebekler Vadisine gittiğinize hiç pişman olmazsınız.

BUNA DA BAKIN...  Hierapolis Antik Kenti Pamukkale (Ἱεράπολις)
Paylaş

1 Yorum

  1. hakan özcan on

    Doğa ile buluşmak için tercih ettiğim sayılı yerlerden biri fethiye, canım sıkıldıkça o dağlarda yürürüm hem sakinleştirir hemde dinlendirir tavsiye ederim.

Yorum yapın