Cumartesi, Mayıs 4

Kıbrıs’ta Gezilecek Yerler

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kıbrıs’ta Gezilecek Yerler (KKTC)

Kıbrıs’ta Gezilecek Yerler: Merhabalar yaz geldi tatilim geldi ama bu defa biraz uzak yerlere gitmek istiyorum diyorsanız  Kıbrıs’ı tercih edebilirsiniz. Ünlülerin yaz kış akın ettiği Kıbrıs pasaportsuz seyahat edeceğiniz ideal yerlerden biri. Sizde bu yaz tatilinizi Kıbrıs’ta geçirerek, yılın tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Tatil Keyfi

Kıbrıs’ın birbirinden güzel plajlarında yaz mevsiminin ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Tarihe meraklı iseniz, Kıbrıs’ın tarih kokan arkeolojik yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Daha renkli bir tatil geçirmek isteyenler ise, Kıbrıs’ın hareketli gece hayatı, eğlence mekanları tam size göre. Dahası var. Akdeniz mutfağının birbirinden leziz, deniz ürünleri ile Kıbrıs’taki tatiliniz boyunca kendinize güzel ziyafetler çekebilirsiniz.

Kıbrıs’ta Gezilecek Yerler

Kıbrıs’ın en güzel yerlerinden biri olan Girne; muhteşem manzarasıyla olduğu kadar, gece eğlenceleri, tarihi yerleri Limanı, restoranları, birbirinden güzel otel ve konaklama alternatifleri ile ziyaretçilerini yaz kış ağırlamaya devam ediyor. Kıbrıs’ın en önemli müzeleri arasında yer alan Girne kalesindeki St. George Kilisesi ve Batık Gemi Müzesi de Girne’de gezilecek yerlerin başında geliyor.

BUNA DA BAKIN...  Ilıca Plajı - Çeşme
Paylaş

Yorum yapın