Cumartesi, Mayıs 4

Antalya Lara Plajı ve Gezilecek Yerleri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Antalya Kenti Lara Gezi Rehberi

 

Antalya’nın en güzel ve en gözde yerlerinden biri olan Lara, günümüzde oldukça fazla sayıda Turisti ağırlamaktadır. Özellikle burada bulunan mağazalar, restoranlar, kafeler ve barlar, turistlere yönelik tarzda hazırlanmış olup, turistlerin en rahat ve en güzel bir şekilde tatil yapması için hazırlanmıştır.

Lara, Antalya’nın merkezine yakın konumunda bulunduğu ve bu bölgede bulunan imkanların yanı sıra Antalya iline birçok imkan sunmuştur. Sunmuş olduğu imkanların da değerlendirilebildiği bir cadde olduğu için tatilciler tarafından uygun bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Tabi Lara otellerinin içinde yapılacak olan tatil zamanında bölgenin sunmuş olduğu olanakları değerlendirmenin yanında, Manavgat, Side, Antalya gibi yerlerin doğal güzelliklerini görmek ve tarihi kalıntılarını, antik kentlerini gezmek fırsatlarını bulabileceksiniz. Bu nedenle tatiliniz hem daha güzel, hem de, kültür konusunda gelişmenize yardımcı olacak bir etkinlik haline dönüşecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalya’yı ziyaret eden yerli ve yabancı turistler tarafından en çok tercih edilen bölgelerden bir olan Lara, her yıl binlerle turist sayısına sahip olmaktadır. Bunun nedeni ise olağanüstü doğal güzelliklere sahip olması ve bölgede yer alan konaklama tesislerin ve diğer işletmelerin üst seviyede, olağanüstü üstün kalitede hizmet vermesidir. Diğer bir yandan da, Antalya’nın diğer gözde tatil merkezlerine kolay bir şekilde ulaşma imkanı sunmasıdır. Bu nedenle, Lara otellerinin içerisinde geçireceğiniz tatil, unutulmaz bir tatil haline dönüşecektir. Her durumda yapmış olduğunuz tatilleri sıraladığınız zaman, Lara’da yapmış olduğunuz tatil, en üst sıralarda yer alacak olan tatillerden bir tanesi olacaktır.

 

 

 

 

BUNA DA BAKIN...  Antalya'nın En Gözde Tarihi Yerlerinden Biri Kaleiçi

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lara Plajı

Antalya merkezine çok yakın olması ile bilinmekte olan halka açık olan bir plajdır. Plaj çam ormanları arasında kalmış olan doğal bir güzelliktir. Plajın adı, Hititler döneminde yaşamış olan Luviler koymuştur. İnce ve yumuşak kumu ile sahili son derece dikkat çekmektedir. Mavi bayrak sahibi olan Lara plajı, tüm güzellikleri ile ziyaretçilerini yılın her döneminde beklemektedir. Lara otellerinin içerisinde bulunan tesislerde yapacağınız tatil esnasında sık sık uğrayacağınız yerlerden birisi olacaktır. Antalya’da gezilecek yerler arasında bulunan Lara Plajı tatiliniz için iyi bir seçenek olacaktır.

 

 

Paylaş

Yorum yapın