Pazartesi, Mayıs 6

Kabak Koyu Fethiye

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kabak Koyu Kamp Alanı

Kabak Koyu Kamp Alanı, bir yanda doğa deniz, güneş, biraz plajı ve eşsiz konumuyla adeta bir cennet parçası olan Kabak Koyu yerli hem de yabancı turistlerin uğrak yeri Dik yamaçlardan aşağıya ister yürüyerek inin, ister traktörle Dünya’da benzeri olmayan bitki örtüsü ile tam bir doğa harikası. Adının hakkını verircesine denizin girişinde genişleyen, kıyıya yaklaşırken de daralan haliyle tam bir su kabağına benziyor.

El Değmemiş Bakir Güzelliğiyle Kabak Koyu 

Özellikle, şehir yaşamının karmaşasından, uzaklaşmak ve doğa ile iç içe olmak isteyenler için mükemmel bir huzur ortamı sunuyor. Bu huzuru doyasıya yaşamak isteyenler için itinalı şekilde hizmet veren bir tatil, bölgesi sizin için ideal bir seçim olacaktır. El değmemiş bakir güzelliği ve tarihsel özellikleri ile Kabak Koyu dünyanın en özel birkaç bölgesi arasında desem abartmış olmam.
Kabak Koyunda Ne Yemeli?
Vadide binlerce yıllık azoik taşlarla örülmüş Likya Mezarlığı, kelebek ve kuş çeşitlerine bir yuva olan Aladere Şelalesi ise tam bir doğa harikası. Denizde yüzdükten sonra o gri – beyaz renkteki kumun hâkim olduğu bir kumsalda güneşlenmek hayali bile insanın ömrüne ömür katıyor. Yemekler genellikle açık büfe olarak veriliyor. Ekmekler ev yapımı ve taze olarak sunuluyor. Sebze ve meyveler ise tamamen organik ve yakın köylerden geliyor.

BUNA DA BAKIN...  Yunanistan Gezilecek Yerler
Paylaş

1 Yorum

  1. Kafa dinlemek için ben ara ara gidiyorum, hem doğal hemde şehir sesinden oldukça uzak bir yer, bu yaz tatil için kabak köyünü düşünüyorum bir sorun çıkmazsa tatilimi burada yapacağım.

Yorum yapın